www.cvonline.hu

Dokumentáló mérnök

  • A hirdetés 785 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat, aki a mérőműszerekkel kapcsolatos terméktámogatásért felel!

Feladatok

  • a vállalat által fejlesztett és gyártott készülékekkel kapcsolatos műszaki, technikai dokumentációk (műveleti utasítások, eljárások, technológiák, rajzok stb.) elkészítése, kezelése és folyamatos karbantartása, illetve ezen tevékenységet koordinálja, összefüggésben a cég által bevezetett minőségbiztosítási rendszerrel,
  • együttműködés a kapcsolódó területekkel (fejlesztés, gyártás).

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség,
  • magas szintű számítógépes ismeret,
  • rendszerben gondolkodás (vagy rendszerszemlélet), precíz és megbízható személyiség.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • elektronikai és gépész tervező szoftverek ismerete,
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret,
  • minőségbiztosítási rendszerek kialakításában és működtetésében szerzett többéves gyakorlat.

Amit megbízónk kínál

  • Stabil vállalati háttér,
  • modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol