www.cvonline.hu

Dokumentációs specialista

  • Company_icon eMAG
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Kik vagyunk?

Az eMAG a Naspers csoport részeként Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb online kereskedője, mely mára már a kontinens négy országában van jelen: Magyarországon, Lengyelországban, Romániában és Bulgáriában. 2016-ban hazánkban a piaci növekedésünk megháromszorozódott, így a leggyorsabban fejlődő kereskedelmi szereplőként is emlegetnek minket. Az eMAG 15 évvel ezelőtt jött létre, rövid idő alatt pedig multinacionális vállalattá nőtte ki magát. Magyarországon jelenleg több mint 8.500 márkanév 600.000 termékét kínáljuk és több mint 200 alkalmazott dolgozik cégünknél. Célkitűzésünk, hogy elsők lehessünk a piacon minőségi szolgáltatás biztosításával és tökéletesebb felhasználói élmény nyújtásával.

Feladatok:

  • Termékek kategorizálása, vonatkozó információk letöltése
  • eMAG termékleírások elkészítése
  • Angol nyelvű termék jellemzések fordítása magyar nyelvre
  • Felmerülő technikai problémák kezelése
  • Együttműködés a kategóriamenedzserekkel, folyamatos kommunikáció a társosztályokkal
  • Napi tevékenységek megfelelő adminisztráció meghatározott rendszerekben
  • Partnerek által felmerülő igények kezelése

Követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapfokú, gyakorlati számítógép-használati ismeretek (MS Office, Internet böngészők)
  • Jó elemzőkészség

Előny:

  • Román nyelvtudás
  • Adatelemzési tapasztalat
  • Diploma- BA (közgazdasági, műszaki terület)
  • Photoshop felhasználói ismeret

Az ideális jelölt:

  • Magas szintű koordinációs és problémamegoldó képesség
  • Magas szintű kommunikációs és együttműködési készség
  • Szeret csapatban dolgozni, de képes az önálló munkavégzésre is
  • Pontos, precíz, terhelhető
  • Hatékony munkaszervezés, eredményorientált gondolkodás jellemzi

Juttatások:

  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Fordító
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol