www.cvonline.hu

Dokumentációs mérnök

  • A hirdetés 765 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, külföldi tulajdonban lévő, autóipari területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő, szolgáltató partnere részére

kollégát
keres.

Feladatok:
• Közép- és felsőkategóriás gépjármű szervizkönyvek, alkatrész katalógusok szakszövegének megírása, szakmai felépítése,
• Kapcsolattartás a nemzetközi gyártópartnerekkel,
• Projektek tervezése, 3D-s rendszerben modellezés, rajzolás.

Elvárások:
• Bsc területen szerzett gépész-/járműmérnök, vagy autógépészethez szorosan kapcsolódó végzettség,
• Járművek mechanikai szervizelésében, javításában szerzett (akár autószerelői tapasztalat),
• Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás, folyékony nyelvismeret előny,
• Nyitottak pályakezdő pozíciók is!
• Autószerelők jelentkezését is várjuk, akik irodai munkavégzésben el tudnák képzelni magukat!

Amit ajánlunk:
• Családias, barátságos munkahelyi környezet,
• Dinamikus, elhivatott csapat,
• Versenyképes bér,
• Szakmai fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő