Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Dokumentációs mérnök

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Feladatok:

  • Mérnökségi dokumentációs rendszer naprakészen tartása ISO/TS rendszerben (FMEA, Process Control Chart, stb.)
  • Dokumentációs rendszer fejlesztése
  • Mérnökségi munkautasítások, szabványok kezelése
  • Külső és belső auditokon részvétel,dokumentumok bemutatása, feltárt hibák kijavítása
  • Új termék bevezetés támogatása dokumentációs oldalról

Amit kínálunk:

  •  Versenyképes fizetés
  •  Munkába járás támogatása
  •  Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • ISO/TS rendszer ismerete (FMEA, CP, PCC, PPAP)
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő