www.cvonline.hu

Dokumentációs mérnök (pályakezdő)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.09.01.
Hirdetés azonosító: 959478

Német hátterű, multinacionális gyártó partnerünk dinamikusan növekvő csapatába keresünk olyan gépészmérnöki végzettséggel rendelkező pályakezdő Dokumentációs mérnök pozícióba, aki szeretne hosszútávon fejlődni és magas színvonalú környezetben dolgozni.

Feladatok:

- Pótalkatrész dokumentáció összeállítása gyártási és projektdokumentációk alapján
- Meglévő pótalkatrész dokumentáció frissítése
- Munkavégzéshez szükséges kapcsolattartás a cégcsoport más telephelyeinek dolgozóival

Elvárások:

- Gépészmérnöki diploma (legalább bsc.)
- Számítógépes ismeretek: MS Office, Windows, Internet
- Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás
- Pro/ENGINEER, Solid Edge, CATIA, IDEAS vagy ezekhez hasonló program felhasználói szintű ismerete
- Magas szintű műszaki rajzolvasási ismeretek
- Jó kommunikációs készség, csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

- Innovatív, multinacionális környezet
- Fejlődési lehetőség cégcsoporton belül, akár külföldön is
- Attraktív, versenyképes juttatási csomag
- Nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a