www.cvonline.hu

Dokumentációs Mérnök Csoportvezető

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.05.26.
Hirdetés azonosító: 1041496
lejárt

Flex állások

(Sárvár)

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma Magyarországon mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex nemzetközi sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Alkatrészek azonosító számainak adminisztrálása
  • Dokumentáció ellenőrzése az új alkatrészazonosítókhoz
  • Alkatrészazonosítók bevezetése a válalatirányítási rendszerbe (ERP), az adatok karbantartása
  • A vevői alkatrészlista analizálása, összehasonlítása bevezetés az ERP rendszerbe
  • Változtatási Folyamat (ECR,ECO,ECN) adminisztrálása, analizálása és aktív vezetése
  • Bevezetési dátumok ellenőrzése és felkövetése a beszerzési és logisztikai osztály segítségével, az ERP rendszer frissítése
  • Új dokumentációkezelő rendszerek bevezetésének aktív támogatás

Feladatok:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, vagy műszaki területen)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Word, Excel, Access felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (Baan, Agile)
  • Adminisztrációs területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok már az első naptól kezdve
  • Profi, támogató csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Somogy
Vas
Veszprém
Zala