www.cvonline.hu

Dokumentációs mérnök (Autóipar)

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.05.15.
Hirdetés azonosító: 928645

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk 3.300 munkavállalójával a járműipar legfontosabb mérnöki tanácsadó cégeihez tartozik. Autó- és repülőgépgyártók illetve beszállítóik egyaránt profitálnak világszerte mérnökeik és tanácsadóik integrált megoldásaiból.

Feladatok:

Felelősségvállalás a termékdokumentációért
A járműben lévő komplex összefüggések felismerése és dokumentálása az alkatrészek, részegységek és modulok között
A változások és a konstrukciós dokumentációk letisztázása, műszaki dokumentumok ellenőrzése
Hibák és eltérések visszajelzése az illetékes személyeknek

Elvárások:

Felsőfokú mérnöki vagy műszaki-gazdasági végzettség
2+ év szakmai tapasztalat az autóiparban vagy más termelési területen
Ismeretek a műszaki termékdokumentáció területén (Darabjegyzék / BOM)
Tapasztalat új termékek- vagy termékváltozatok bevezetésében egy termelőgyárban
Kiemelkedő képesség komplex összefüggések analizálásában és strukturálásában
Érdeklődés a műszaki összefüggések és azok IT-rendszerekben történő dokumentációja iránt
Önálló és felelősségteljes munkavégzés interdiszciplináris projektekben
Erős kommunikációs és szociális kompetenciák
Folékony német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, nyereségrészesedéssel
Személyreszabott továbbképzési lehetőségek
Rugalmas munkaidő
Hosszútávú, biztos munkahely

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a