www.cvonline.hu

Dokumentációs ellenőr

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1050624

Multinacionális állategészségügyben jelen lévő partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Késztermék csomagolás ellenőrzése és felszabadítása
  • Nemzetközi piacra szánt termékek tételeinek csomagolásának validálása és dokumentációs ellenőrzése
  • Fázistermékek és késztermékek státuszának nyomon követése azok kezelése a nemzetközi gyáregységnél
  • Napi szintű kapcsolattartás a nemzetközi csomagoló gyáregységgel

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Középszintű, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés és jó rendszerező képesség
  • Biztos kommunikációs készség

Juttatások:
  • Stabil hátterű, multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Előnyök:
  • Tapasztalat hasonló területen
  • GMP területen szerzett tapasztalat
  • Adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: H - P 8:00 - 16:00