www.cvonline.hu

Dokumentációs asszisztens

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Feladatok:

  • ISO TS 16949-hez és ISO 9001-hez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb menedzsment rendszerekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Egyéb általános asszisztensi feladatok elvégzése a minőségbiztosítási vezető és mérnök számára
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Microsoft Excel)
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Jelentések, statisztikák készítése
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny (minőségbiztosítási területen adminisztráció, ügyfélszolgálat)
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Link megjelenítése(%C3%BAj).jpg" border="0" width="700" height="228" />

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol