www.cvonline.hu
Dokumentációs asszisztens
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1095771
lejárt

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára munkatársat keresünk Dokumentációs asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • ISO minősítésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (ISO TS 16949 és ISO 9001)
  • Minőségbiztosítási vezető és a mérnökök munkájának támogatása
  • Management rendszerek adminisztrálása, támogatása
  • Jelentések és statisztikák készítése
  • Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (minőségbiztosítási területen adminisztráció)
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • MS Office - Excel ismerete
  • Felelősségteljes hozzáállás, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai fejlődés
  • Modern környezet, szakmailag felkészült csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.