www.cvonline.hu

Dokumentációs asszisztens (határozott időre)

  • A hirdetés 880 napja lejárt

Feladatok:

  • Szállítmányozási riportok készítése
  • Mérési eredmények folyamatképesség vizsgálata, trend-elemzése
  • Napi riportok küldése a vevőnek
  • Adategyeztetés a labor és a végellenőrzés  munkatársaival
  • Havi kiszállítási összesítő készítése
  • Egyéb általános asszisztensi feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Microsoft Excel)
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • jelentések, statisztikák készítése
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • alapfokú angol nyelvtudás

 Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol