www.cvonline.hu

Dokumentációkezelő mérnök

  • A hirdetés 1334 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat!

Feladatok

  • A külföldi értékesítési és szervizes kollégák munkájának operatív támogatása
  • Árajánlatok és rendelés-visszaigazolások készítése, megrendelések és szervizmunkák nyilvántartása
  • Vevői és egyéb adatbázisok (CRM) feltöltése, kezelése és bővítése, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a gyártással, valamint a külföldi értékesítési kollégákkal

Elvárás

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Pontos és megbízható munkavégzés
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Energikus, önálló személyiség; proaktivitás, határozott fellépés

Értékelt kvalitások

  • Hasonló területen, nemzetközi környezetben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő