www.cvonline.hu

Dokumentációkezelő adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1016523
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezzúttal egy gyógyszeripari partnercégünk részére keresünk dokumentációkezelő adminisztrátort.

Feladatok:

  • irodai iratkezelés
  • adatbáziskezelés
  • iktatás
  • egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • a munka minimum fél évre történő vállalása

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00 között, előre egyeztetett beosztás szerint heti 10 - 15 órában.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • minőségirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • diákbér: bruttó 700 Ft / óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot doc vagy pdf formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!