www.cvonline.hu

Dokumentáció kezelő gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1024997

Feladatok:

  • A változáskezelési és csomagolástervezési folyamatok támogatása:
  • Alkatrészek, termékek, félkész termékek csomagolási adatlapjainak készítése, karbantartása és az SAP rendszerben való rögzítése
  • Csomagolási projektek adminisztrációs támogatása
  • SAP törzsadatainak karbantartása
  • Adatgyűjtés, adminisztráció különböző projektekben

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önállóság, kezdeményező készség, rugalmasság
  • Legalább heti 2 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Juttatások:
  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatása
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Világszínvonalú technológia
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korszerű környezet

Előnyök:
  • angol vagy német középszintű nyelvtudás,
  • adatbáziskezelés

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat. E-mailed tárgya legyen: RB_DOKU_trainee

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Egyéb információk:
Munkaidő: Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között) Legalább 12 hónapos gyakornoki idő vállalása