Dokumentáció kezelő francia nyelvtudással (Referenciaszám: PJ5092)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.27.
Jelentkezési határidő: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1099124
lejárt

Székesfehérvári fémipari, gyártással, összeszereléssel foglalkozó multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Dokumentáció kezelő francia nyelvtudással

Munkakör célja: a cég termékeivel kapcsolatos dokumentációk a mindenkori vevői igényeknek megfelelően határidőre elkészüljenek

Feladatok:
- Termékek jóváhagyásával kapcsolatos dokumentumok határidőre történő elkészítése
- Végleges projekt dokumentáció vevői igényeknek megfelelő magas színvonalú biztosítása
- Gyáraktól, Szolgáltatói Központoktól a megállapodásoknak megfelelő dokumentumok határidőre történő beszerzése
- A termékek elektronikus, illetve papíralapú dokumentációjának előkészítése és kezelése
- Dokumentáció adatbázis naprakészen tartása
- Dokumentumok archiválása

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Magabiztos, legalább erős középszintű angol és francia nyelvtudás
- MS Office felhasználó szintű ismerete
- Nagyfokú önállóság, jó kommunikációs készség és ügyfél orientáltság
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:
- Felsőfokú (műszaki) végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Multinacionális vállalati kultúra, fiatalos, lendületes csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség

- Stabil háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.