www.cvonline.hu

DOKUMENTÁCIÓ (GÉPKÖNYV) KÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Feladatok:

  • a projektekbe beépülő berendezések kezelési, biztonságtechnikai dokumentációjának készítése
  • külföldi projektvezetőkkel és dokumentáció készítőkkel való kapcsolattartás
  • határidők betartása a termelési terv figyelembevételével
  • dokumentációk szövegének fordíttatása fordítóirodák által, ajánlatkérés, kiértékelés
  • az osztályt érintő statisztikák vezetése, ápolása
  • kapcsolattartás tervezőosztályokkal, adatok összegyűjtése,
  • kapcsolattartás a szállítmányozással, dokumentációk küldése végett.

Elvárások:

  • szövegszerkesztő programok alapos ismerete (Frame Maker előny)
  • AutoCAD ismeret előny
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret (szakmai nyelvismeret előny)
  • releváns európai szabványok ismerete előny
  • felelősségtudat
  • nagyfokú megbízhatóság
  • elkötelezettség
  • lojalitás
  • rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet: később akár mint junior géptervező vagy géptervező asszisztens irányba
  • karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül
  • fiatal, motivált, rugalmas csapat és pozitív, támogató munkahelyi légkör
  • az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő kulturális értékek
  • elvárásoknak megfelelő bérezés és juttatási rendszer.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen online az alábbi linken keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol