www.cvonline.hu

Document Controller

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Partnercégünk egy magyar tulajdonú, nemzetközi piacokon is jelenlévő és elismert, innovatív szolgáltatásokat nyújtó vállalat a szennyvízkezelés és újrahasznosítás területén.

Az elmúlt 20 évben egy egyedülláló szennyvízkezelési eljárást fejlesztettek ki, ami mind költéség, mind erőforrásokat tekintve a lehető leghatékonyabb megoldást jelentheti az Ügyfelek számára.

Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Műszaki és minőségügyi dokumentáció összegyűjtése, kezelése, rendszerezése,
  • Dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzése,
  • A dokumentumok felülvizsgálata a külső formai követelményeknek megfelelően,
  • A határidők folyamatos frissítése és betartatása,
  • A kimenő dokumentációk folyamatos kontrollja,
  • Heti mérnöki dokumentálási feladatok ellátásában való tervezés és részvétel,
  • Különböző ellenőrző riportok és jelentések készítése,
  • A vevői kapcsolattartásban aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word),
  • Terhelhetőség, pozitív hozzáállás.

Lokáció:

Budapest 9. kerület

Kontakt:

Őze Ivett

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 592

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő