www.cvonline.hu

DM projektvezető

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1021729

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat.
Feladatok:
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • beérkező árkérések kezelése
  • adatbázisok kezelése perszonalizált anyagok készítéséhez
  • nyomtatandó anyagok szerkesztése, nyomtatási fájlok generálása
  • megrendelések gyártásának elindítása és menedzselése a kiszállításig
  • nyomdai és feldolgozási tevékenységek (pld. borítékolás, csomagküldés, csomagolás) koordinálása
  • kapcsolattartás társosztályokkal (produkció, csomagolás, logisztika, pénzügy)
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, partnerekkel
  • alapanyagok, kellékanyagok beszerzése
  • digitális nyomdagép, egyéb speciális nyomtatók, vágógép kezelése
  • elszámolások készítése, számlázás előkészítése

Elvárások:
  • min. 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • nyomdai termék és gyártásismeret
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • precizitás, rendszerezettség
  • word, excel, kiadványszerkesztő szoftverek magas szintű ismerete
  • adatbázisok kezelésében való jártasság
  • jártasság nyomdai gépek kezelésében (digitális nyomdagép, elektromos vágógép)
  • tanulási, fejlődési hajlandóság, nyitottság új ismeretek elsajátítására

Juttatások:
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat
  • versenyképes juttatások

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje le bérigénnyel ellátott önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.