www.cvonline.hu

Divízióvezető kémiai analitikai üzletágban

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1096799

Kémiai analitikai készülékek forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk divízióvezetőt.

Feladatok:

- Divízió szinten egyéni tervszámok és célok meghatározása.
- Aktivitás mérése és a forecast kezelése.
- Riportok készítése.
- Szakmai tréningek éve szintű összeállítása.
- Bónusz rendszer divízió szintű menedzselése.
- Értékesítés hatékonyságát elősegítő, belső sales folyamatok fejlesztése.

Elvárások:

- Értékesítés területén szerzett tapasztalat (min. 5 év)
- Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség (Life Science területen)
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű PC ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés + cafeteria
- bónusz
- autó (magánhasználatra is)
- mobiltelefon
- innovatív, dinamikusan fejlődő cég

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján