www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 948120
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy recycling és biomassza technológiák forgalmazásával foglalkozó cég

DIVÍZIÓVEZETŐ-HELYETTES

pozícióhoz keres magas műszaki affinitással és jó kommunikációs képességgel rendelkező
kollégát.

Elvárások:
  • Preferáltan gépészmérnöki, esetlegesen magas gépismerettel rendelkező környezetmérnöki vagy villamosmérnöki diploma.
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség.
  • Magas munkabírás.
  • Agilis, nyitott személyiség.
  • Az AutoCAD ismerete
  • Tárgyalóképes műszaki angol nyelvtudás. A nyelvtudás a gyártókkal való kapcsolattartáshoz, külföldi tréningeken való részvételhez szükséges. Nem a tökéletes nyelvhelyesség vagy a nyelvvizsga, sokkal inkább a gördülékeny kommunikáció a lényeges.
  • Előnyt jelent, de nem feltétel a recycling berendezések (hulladékválogatók, shredderek, egyéb szeparátorok, rosták, brikettáló rendszerek, pelletáló gépek) ismerete.
  • Minimálisan 3 éves releváns szakmai tapasztalat.
Feladatok:
  • Gyártóink recycling és biomassza hasznosítási technológiáinak megismerése, a technológiák sajátságainak, tulajdonságainak mélyreható elsajátítása.
  • A kiemelt ügyfelek, nagy projektek kezelése, közbeszerzési anyagok összeállítása.
  • Komplett műszaki tervezés.
  • A mérnök-értékesítő kollégák szakmai támogatása, koordinálása, ellenőrzése.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes, a szektor átlagát meghaladó munkabér, forgalomarányos bónusz.
  • Hosszú távú, szakmai fejlődési és karrierlehetőség.
  • Részvételi lehetőség szakmai utazásokon. (Kína, Amerika stb.)
  • Szükség esetén céges gépjármű, lakhatási hozzájárulás.
Állás, munka területe(i):
  • Mérnök / Vezető
  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest