www.cvonline.hu

Divízió vezető autóipari területre, Baranya megye

  • A hirdetés 437 napja lejárt

Divízió vezetőt keresünk fémalkatrészgyártással foglalkozó megbízónk számára.

Főbb feladatok:

  • A Divízió tevékenységével kapcsolatos célkitűző, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
  • A Divízió munkafeltételeinek és működésének biztosítása, operatív információrendszer kialakítása
  • A feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása
  • Munkakörök meghatározása, létszámnormák kialakítása
  • A Divízió működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása, fejlődőképességének bizonyítása
  • Havi jelentés készítése (KPI) igazgatói elvárás szerint
  • Irányítja a társaság gyártmány- és gyártásfejlesztési és üzemfenntartási munkáját:
  • Üzemképességről és üzembiztonságáról való gondoskodás
  • Beruházási javaslatok kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen (fémalkatrész-gyártás, forgácsolás) szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív munkajogi ismeret, gyakorlat

Cég kínálata:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Baranya megye

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol