www.cvonline.hu

Division Manager

  • A hirdetés 315 napja lejárt
A pozícióról:

Az Exact Solutions Kft. saját csapatába keres toborzás-kiválasztásban tapasztalt vezetőt egy elsősorban pénzügyi, logisztikai, HR és ügyfélszolgálati keresésekkel foglalkozó divízió élére.

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Feladatok:
  • A részleg napi munkájának koordinálása
  • Recruiterek, researcherek és HR gyakornokok szakmai vezetése
  • Toborzás-kiválasztási projektek önálló teljesítése
  • Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Prioritások meghatározása, megbízások elosztása
  • A csapat munkájának nyomon követése, számonkérése
  • Csapattagok folyamatos képzése, fejlesztése, soft és hard skill tréningek tartása
  • Rendszeres és ad-hoc meetingek tartása
  • Negyedéves értékelések, havi megbeszélések megtartása
  • Egyéni és csoport célok meghatározása, teljesítmény nyomon követése, ösztönzés, fejlesztés
  • Folyamatok fejlesztése, saját csapatba történő kiválasztás vezetése
Elvárások:
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 3 év toborzás-kiválasztási tapasztalat
  • Tapasztalat kollegák mentorálásában, betanításában vagy szakmai koordinálásában
  • Ügyfél kapcsolattartásban szerzett jártasság
  • Eredmény-orientált szemlélet
  • Hiteles, meggyőző kommunikáció
  • Minőségi, etikus munkavégzésre való törekvés
  • „solutions through understanding”, a legjobb megoldás keresése
Amit kínálunk:
  • Erős juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, lelkes, képzett csapat
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő