www.cvonline.hu
Divatáru üzletvezető (Budapest)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.04.29.
Hirdetés azonosító: 749490
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk elkötelezettje a folyamatos fejlődésnek, megújulásnak, új trendek kialakításának, eredményeivel mércét állítva minden versenytársának. A divatvilág és ízlés alakításában kiemelkedő szerepet tölt be nemzetközi szinten.

Kiskereskedelmi hálózata bővítése révén

Üzletvezető

munkatársakat keresünk budapesti munkavégzéssel.

Felelősségei, feladatai:
- Maximalizálja a pofitot, tervezés a budget és a költségkövetés segítségével
- Vezeti, irányítja és szervezi az üzlet mindennapi életét
- Biztosítja és követi a kiszolgálást az összes kiszolgálási területen
- Irányítja és végrehajtja a beosztottak felvételét, tréningjét fejlődését és előrelépését, elkészíti beosztásukat
- Biztosítja és követi az eladási tevékenységet, és a „vizuális” színvonalat
- Követi és biztosítja a biztonsági, a biztosítási és adminisztrációs rutinokat

Követelmények
Szükséges tapasztalatok:
- Legalább középfokú végzettség
- Kiskereskedelmi tapasztalat
- Nagyobb csapat vezetésében, beosztottak irányításában, fejlesztésében, ellenőrzésében szerzett rutin (8-10 fő)
- Aktív angol nyelvtudás előnyt jelent

Szükséges kompetenciák:
- Fejlett kereskedelmi érzék
- Kiváló kommunikáció és csapatjátékos attitűd
- Nyitottság és tanulási készség
- Stressztűrő képesség
- Önálló, kezdeményező személyiség
- Erős delegáló és vezető készség
- Kiváló tervező és szervező készség
- Jó elemző képesség
- Önmotiváló képesség