www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 1057520
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
DIVATÁRU-SPORT BESZERZŐ / KATEGÓRIA MENEDZSER

Feladatok:
  • RETAIL készlettervezés (Fashion, Sports, Non-Food forgalom és margin), mennyiség- és összetétel tervezés, árazás és termék rendelés biztosítása a megfelelő P&L elérése érdekében;
  • A forgalom havi szintű megtervezése;
  • Az üzletek/áruházak alapkészletének meghatározása;
  • Megfelelő KÉSZLETTERVEZÉS előkészítése és megvalósítása, mennyiség tervezés valamennyi fázis tekintetében;
  • ÁRURENDELÉS biztosítása és az elérhetőség ellenőrzése;
  • Megfelelő ÁRAZÁS és mennyiség biztosítása; a tervezett árak korrigálása, folyamatos ellenőrzése;
  • A visszáru tervezése és nyomon követése;
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség;
  • 5-8 éves releváns szakmai tapasztalat (Non-Food BESZERZÉS, Supply Chain Management, termékmenedzsment, KÉSZLET GAZDÁLKODÁS);
  • NON-FOOD RETAIL piac ismerete (DIVATÁRU, RUHÁZAT, SPORT);
  • Vezetői tapasztalat;
  • Analitikus gondolkodás, controlling szemlélet;
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség;
  • Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC