www.cvonline.hu

Divatáru értékesítő, eladó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 982004
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy exkluzív cipő, táska és bőrkiegészítőket gyártó vállalalt magyarországi márkaképviselete keres értékesítő, eladó pozícióba munkatársakat Budapest belvárosában található üzletébe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása, megfelelő méret kiválasztása
  • polcrendezés az üzlet stílusának, évszaknak megfelelően
  • kasszafeladatok ellátása
  • beérkező áruk leltárba vétele

Elvárások:

  • középfokú, kereskedelmi végzettség
  • valamely európai nyelv társalgási szintű ismerete
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • eladói véna
  • divat iránti érdeklődés

Előnyt jelent:

  • divatáru értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kellemes munkahelyi légkör
  • versenyképes fizetés
  • forgalomarányos jutalék
  • dolgozói kedvezmény

Link megjelenítéseLink megjelenítése történő regisztrációt követően, fényképes önéletrajz feltöltésével.