www.cvonline.hu

Divatáru eladó

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 839750
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

 Ezúttal egri szálloda egyik üzletébe várjuk jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • Termékek árusítása
  • Divattanácsadás
  • Kirakatrendezés
  • Kasszakezelés

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony minimum 2015. júniusig
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ápolt, igényes megjelenés

    Munkaidő: Keddtől-péntekig 16:00-20:00
    Hosszútávú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Művészeti területen folytatott tanulmány
  • Divat iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Diákbér: bruttó 584 Ft / óra
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben a munkát hosszú távra tudod válallni, jelentkezz regisztráció után a Link megjelenítése oldalon. Fényképes önéletrajz feltöltése mindenképpen szükséges!