www.cvonline.hu

Disztribúciós vezető (Hajdú-Bihar Megye) (INTS/3/19)

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk vállalati, főképp termelő környezetben szerzett tapasztalattal rendelkező disztribúciós vezető jelöltet, aki felelős lesz a termelőcég raktár és logisztikai folyamatainak együttes irányításáért, azok a termeléssel történő összehangolásáért.

Feladatok:

  • A vállalat teljes logisztika és raktár részlegének együttes vezetése
  • A két részleg folyamatos összehangolása a kapcsolódó területekkel
  • Szoros együttműködés a termeléssel, vevőszolgálattal, minőségbiztosítással
  • Aktuális készletszint pontos ismerete
  • Készletezés folyamatos optimalizálása
  • Vevői reklamáció kezelése, javaslatok kidolgozása
  • Kiszállítások felügyelete és optimalizálása
  • Szállítmányozó cégek folyamatos értékelése, versenyeztetése
  • Minőségbiztosítási és munkabiztonsági elvárásoknak való folyamatos megfelelés
  • Hatékonyságjavító javaslatok tétele a menedzsment team tagjaként

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági, műszaki, logisztikai, stb.) végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat (termelő környezetben szerzett)
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás
  • Innovatív gondolkodás
  • Erős vezetői szemlélet
  • Határozott személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • SAP tudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Multinacionális innovatív munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő