www.cvonline.hu

Disztribúciós pénzügyi koordinátor

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2014.03.02.
Hirdetés azonosító: 760001

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Disztribúciós pénzügyi koordinátor
Munkavégzés helye: 2360 Gyál, Bem József u. 28.
Főbb feladatok: -Támogatja a logisztikai Központ pénzügyi tevékenységét, együttműködve az érintett osztályokkal.
-Biztosítja, hogy a pénzügyi folyamatok következetesen, és az előírásoknak megfelelően valósuljanak meg.
-Részletes pénzügyi jelentéseket készít a vezetőség számára, teljesíti eseti kéréseiket a raktár pénzügyeivel kapcsolatban.
-Rögzíti a fogyóeszköz beszerzési megrendeléseket, valamint ellenőrzi a heti riportokat és a beszállítók határidőn belüli kifizetését az Oracle rendszerben.
-Elkészíti a heti költségek előrejelzését, és frissíti a raktári költségvetést és az összes releváns riportot.
Munkakör betöltésének feltételei: -érettségi bizonyítvány,
-a Microsoft Office programok (Word, Excel, Power Point, Outlook) és az Oracle felhasználói szintű ismerete,
-középfokú angolnyelv-vizsga,
-jó kommunikációs készség,
-kreativitás,
-megbízhatóság,
-jó problémamegoldó készség,
-önállóság,
-precizitás, igényesség,
-lelkes és elkötelezett hozzáállás,
-őszinte, kiegyensúlyozott személyiség,
-erkölcsi bizonyítvány,
-készség a csapatmunkára.
Szükséges végzettség: Érettségi
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép, nyelvvizsga nélkül )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: -pénzügyi területen szerzett főiskolai diploma,
-a Microsoft Office programok (Word, Excel, Power Point, Outlook) és az Oracle szakértői szintű ismerete,
-legalább egy év pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat.