www.cvonline.hu

Disztribúciós koordinátor

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
(6 hónapos határozott időre)
munkatársat keres.

Feladatok:
• Szállítókkal, alvállalkozókkal való folyamatos kapcsolattartás
• Szállítással, csomagolással kapcsolatos reklamációk kezelése
• Export-import szállítások koordinálása
• Adatbázis karbantartása, folyamatos frissítése
• Raktári tevékenység adminisztrációs támogatása
• Készletekkel kapcsolatos tevékenységek támogatása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Raktározás és/vagy disztribúció terén szerzett adminisztratív munkatapasztalat
• Folyékony CSEH nyelvtudás (írásban és szóban)
• Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs készség
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:
• Angol nyelvtudás
• Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Cseh