www.cvonline.hu

Disztribuciós kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 742 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest, Népliget

Partnercégünk:

Közép-Európa vezető promóciós- és üzleti reklámeszközöket forgalmazó cége

Feladatok:
  • Aktív partnerkörrel történő kapcsolattartás
  • Ajánlatadás és a megvalósult együttműködés teljes körű kezelése, szakmai felügyelete, a kapcsolódó részlegekkel történő konstruktív együttműködés
  • A kereskedelmi munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • A kereskedelmi vezetés támogatása piaci és szakmai észrevételekkel, javaslatokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • B2B területen szerzett releváns kereskedelmi tapasztalat
  • Microsoft Office programcsalád ismerete
Személyes kompetenciák:
  • Önálló és kreatív munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség
  • Ügyfél- és eredményorientáltság
  • Taníthatóság, szakmai és személyes fejlődésre való nyitottság
Előnyök:
  • Angol nyelv ismerete
  • Reklámajándék szakmában vagy nyomdaipari területen szerzett tapasztalat
Amit partnerünk kínál:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus csapat
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő