www.cvonline.hu

Disztribúciós csoportvezető (Tolna)

  • A hirdetés 936 napja lejárt

Tolna megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Disztribúciós csoportvezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Disztribúciós csoport irányítása
  • Vállalati szállítási költségek felülvizsgálása
  • Költséghatékony szállítási útvonalak tervezése
  • Disztribúciós folyamatok fejlesztése
  • Szállítmányozók kiválasztása és folyamatos értékelése
  • Szállítmányozási reklamációk gyors kezelése
  • Határidők szigorú betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum 1-3 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • SAP R3 és MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus és motivált személyiség
  • Magas fokú szervezési képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő