www.cvonline.hu
Diszponens/beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.25.
Hirdetés azonosító: 990422
lejárt

Komárom-Esztergomban tevékenykedő Partnerünk részére keresünk precíz, szakmailag motivált munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Megrendelések készítése/nyomon követése
  • Rendelések sürgetése
  • Készletek figyelése – diszponálása
  • Ártárgyalások beszállítókkal
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év releváns tapasztalat
  • Angol nyelv min. középfokú ismerete,
  • Német nyelv ismerete előny
  • Precíz, nyitott személyiség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.