www.cvonline.hu

Diszponens

  • A hirdetés 720 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Diszponens

Feladatok:

  • Megrendelések feldolgozása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Megrendelések alapján gyártástervezés az SAP-ban
  • A megrendelt termékek gyártásának, és a vevőkhöz határidőre történő kiszállításnak felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív magabiztos középfokú német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (Interjún teszteljük!)
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezési képesség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett munkahelyi tapasztalat
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Logisztikai végzettség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti el.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő