www.cvonline.hu

Diszponens

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Autóipari gyártócég megbízásából keresünk Diszponens munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:

  • Szériaalkatrészek beszerzése;
  • Keretrendelések lehívása, készletszintek kontrollja;
  • Termelő területek anyagellátásának biztosítása a termelési igények alapján;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a minőségbiztosítás és a logisztika területekkel.

Képzettség típusa: Logisztika

Szükséges végzettség: Felsőfokú szakirányú végzettség.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, (német nyelvtudás előny);
  • Legalább 2 éves, multinacionális környezetben szerzett logisztikai tapasztalat;
  • Kiváló tárgyaló, kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Határozott fellépés, kreatív és nyitott személyiség.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02Dn

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...