www.cvonline.hu

DISZPONENS

  • A hirdetés 889 napja lejárt

CREATON Hungary Kft.

Magyarország egyik vezető vállalata a tetőcserépgyártás területén, legmodernebb gyártástechnológiával, kreatív ötletekkel és egyedülálló termékválasztékkal.

Ha Ön a munkában tovább szeretné magát képezni és új feladatok iránt lelkesedik, szívélyesen üdvözölhetjük nálunk. Bővülő értékesítési piacaink magasabb színvonalú ellátáshoz keresünk

DISZPONENSEKET (összesen 4 fő)

Az Ön feladata:

  • megrendelések feldolgozása,
  • szállítások megszervezése,
  • vevőkkel / szaktanácsadókkal való kapcsolattartás, telefonos kapcsolattartás,
  • részvétel vásárokon.

Követelmények:

  • Min középfokú végzettség
  • angol / német / orosz / francia nyelv ismerete
  • jó számítógépes ismeret  (Office), előny az SAP-program ismerete
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó szervezési képesség
  • nagy teherbíró képesség és rugalmasság

Ajánlatunk:

  • attraktív és hosszú jövőt biztosító munkahely,
  • teljesítményorientált színvonalas bér,
  • modern munkakörülmények,
  • célirányos képzési lehetőségek
  • jó csapatmunka kellemes környezetben.

Szakmai önéletrajzát kérjük, hogy az alábbi email-címre küldje.

CREATON Hungary Kft (“Pályázat – Diszponens”)