www.cvonline.hu

Diszponens

  • A hirdetés 985 napja lejárt

CREATON Hungary Kft.

Magyarország egyik vezető vállalata a tetőcserépgyártás területén,

legmodernebb gyártástechnológiával, kreatív ötletekkel és egyedülálló termékválasztékkal.

Ha Ön a munkában tovább szeretné magát képezni és új feladatok iránt lelkesedik, szívélyesen üdvözölhetjük nálunk. Értékesítési piacaink magasabb színvonalú ellátáshoz keresünk

DISZPONENST

Az Ön feladata:

megrendelések feldolgozása, szállítások megszervezése, vevőkkel való kapcsolattartás, telefonos kapcsolattartás a szaktanácsadókkal, részvétel vásárokon.

Követelmények:

  • Min középfokú végzettség
  • angol és/vagy német  nyelv ismerete
  • jó számítógépes ismeret  (Office), előny az SAP-program ismerete
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó szervezési képesség
  • nagy teherbíró képesség és rugalmasság

Ajánlatunk:

  • attraktív és hosszú jövőt biztosító munkahely,
  • teljesítményorientált színvonalas bér,
  • modern  munkakörülmények,
  • célirányos képzési lehetőségek
  • jó csapatmunka kellemes környezetben.

Szakmai önéletrajzát kérjük, hogy az alábbi email-címre küldje.

CREATON Hungary Kft (“Pályázat – Diszponens”)

8960 Lenti , Cserépgyár u. 1.

Helyek Zala
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol