www.cvonline.hu

Diszponens

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

Diszponens

Feladatok:

  • Felelősség a következő területeken: rendelés feldolgozás, operatív beszerzés, belső logisztika, szállítás és kiszállítás,
  • Koordináció az értékesítés, beszerzés, termelés és vevő között,
  • Bel- és külföldi fuvarok optimalizálása,
  • Kapcsolattartás külföldi vevőkkel és külső raktárakkal,
  • Rendelések felvétele, jóváhagyása,
  • Kiszállítások ellenőrzése,
  • Számlák kiállítása,
  • Értékesítések rögzítése vállalatirányítási rendszerben (SAP/CEP),
  • Részvétel a fuvarszervezésben,
  • Szállítási okmányok elkészítése és eljuttatása a rendeltetési helyre,
  • A vevők folyamatos tájékoztatása a szállítási adatokról,
  • Kapcsolattartás a szállítmányozókkal és a vámügynökséggel,
  • A vevői lehívások betervezése, gyártás részére, sajátgyártás-tervezés,
  • Tervezési táblázat karbantartása,
  • Vevői határidők követése,
  • Egyéb projektfeladatokban való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú - lehetőleg szakirányú - végzettség,
  • Tárgyalási szintű angol és / vagy német nyelvtudás,
  • Lean eszközök alapos ismerete, gyakorlatban történő alkalmazása,
  • Magabiztos, határozott fellépés,
  • Stratégiai gondolkodásmód,
  • Analitikus szemlélet,
  • Magas szintű számítógépes ismeretek, (WORD, EXCEL, SAP)
  • Megbízhatóság, elhivatottság,
  • Lelkiismeretes önálló munkavégzés,
  • Stressz-tűrő képesség, terhelhetőség,
  • Nagyfokú önállóság, döntésképesség, határozottság,
  • Hatékony kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Információ:

  • A meghirdetett állás ajánlatunk határozott időre szól.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett).

  • Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal (angol és/vagy német) az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű