www.cvonline.hu

Diszponens - Üllő

  • A hirdetés 725 napja lejárt

Feladatok:

  • A bolti és szállítói rendelések feldolgozása, az alábbi szempontok szerint:

        - rendelési napok és időpontok betartása
        - a meghatározott készletszintek figyelembevétele
        - a minimum rendelési egységek szem előtt tartása
        - a szezonális ingadozások hatásainak   figyelembevétele
        - akciók rendelése és a központi leosztások elkészítése.

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, az értékesítéssel, a beszerzési osztállyal, szükség esetén LogoMate (német) fejlesztő céggel.
  • A kapcsolódó riportok vezetése, frissítése.

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (készletgazda, logisztikai asszisztens, diszponens)
  • minimum középfokú végzettség (előny: gazdasági, kereskedelmi szakirány)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, Excel magasabb szintű ismerete
  • német (angol) nyelven történő kommunikáció elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség
  • A munkába járást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra és küldje el jelentkezését a Rossmann karrieroldalán.

Helyek Budapest
Üllő
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő