www.cvonline.hu

Diszponens (Tolna)

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

Tolna megyei multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk Diszponens munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Vevői megrendelések kezelése, szoros együttműködésben a termeléstervezéssel a megfelelő szállítási határidők betartása érdekében
  • Összeköttetés a regionális disztribúciós központok és a gyár között
  • Logisztikai kulcsmutatók fejlesztése
  • Késztermék szállítmányozás megszervezése
  • Disztribúciós központok készletszintjének nyomon követése és szinten tartása
  • Napi, heti, havi riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos folyékony angol nyelvtudás
  • SAP R3 PP/MM modul ismeret
  • Határozott, kommunikatív személyiség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő