www.cvonline.hu

Diszponens (Tatabánya)

  • A hirdetés 257 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari terméket gyártó Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

A raktár gazdálkodási feladatainak tervezése, kiszállítási és raktározási tervek készítése;
Logisztikai szolgáltató munkájának koordinálása;
Kiszállítások szervezése;
Napi szintű probléma megoldás;
Belső logisztikai folyamatok optimalizálása;
Kapcsolódó könyvelési, adminisztrációs feladatok SAP-ben;
Napi szintű kapcsolattartás az európai központtal;
Riportok, jelentések készítése.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Aktív kommunikációs angol nyelvtudás
Min. 2 éves releváns tapasztalat (raktározás, vagy Supply Chain)
Autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat
Magas szintű SAP rendszer ismerete ( WMS és MM)
Releváns logisztikai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Multinacionális munkakörnyezet
Szakmai fejlődés és karrier előmeneteli lehetőségeket
Nyelvtanulás és alkalmazási lehetőségei
Kiemelkedő fizetés és vonzó juttatási csomag
Átfogó cafeteria rendszer