www.cvonline.hu

Diszponens (stratégiai anyagbeszerző)

Nemzetközi cégcsoport magyar tagvállalata – építőipari nyílászáró szerkezeti rendszerek forgalmazásában 25 éves hazai múltra tekint vissza – bővíti az ellátási területét, ezért

diszponens

(stratégiai anyagbeszerző)

munkakörbe tapasztalt munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • készletszintek folyamatos ellenőrzése
  • megrendelések teljesítésének ellenőrzése, nyomon követése, reklamációk kezelése
  • megtakarítási potenciálok keresése, beszerzési költségek optimalizálása
  • napi kapcsolattartás a beszállítókkal, az értékesítéssel és a vezetéssel
  • beszerzések dokumentálása, napi/heti/havi riportok készítése
  • stratégiai tervezés a negyedéves beszerzési ciklusokhoz
  • részvétel az éves beszerzési terv összeállításában
  • stratégiai tervek megvalósulásának nyomon követése, szükséges korrekciók megtétele
  • csoport szintű (telephely független) készletnyilvántartás kezelése
  • raktárak egységes gazdálkodásának támogatása
  • szükséges kooperációs kapacitások felmérése
  • közreműködés a társszervezetek által kezdeményezett - beszerzett anyagokra vonatkozó - esetleges minőségi kifogás intézésében
  • beszállítói piac figyelése
  • konkurenciafigyelés
  • részvétel a vállalatirányítási rendszer fejlesztésében
  • az éves leltár koordinálása
  • elfekvő raktárkészletek kezelése
  • garanciális ügyintézések ellenőrzése

Az ideális jelentkező felé támasztott elvárások:

  • felsőfokú műszaki és gazdasági végzettség
  • aktív, tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • MS Excel kiváló, egyéb MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • kitűnő számítástechnikai felhasználói készség komplex vállalatirányítási szoftver és/vagy raktárgazdálkodási program használatában
  • B kategóriás jogosítvány
  • agilis, érdekérvényesítő személyiség
  • stabil, kiegyensúlyozott, szellemileg és fizikailag is terhelhető egyéniség
  • kiemelkedő kommunikációs és tárgyalóképesség, csapatmunkára való hajlandóság
  • logikus gondolkodás, kiváló szervezőkészség, kellemes modor
  • önálló munkavégzés, eredményorientált gondolkodásmód
  • legalább 3-4 éves építőipari beszerzés területen (diszponensként) szerzett gyakorlat
  • rugalmas munkavégzés térben és időben
  • megbízhatóság, precizitás, rendszerszemlélet és költségtudatosság
  • stressz-tűrő képesség
  • stratégiai szemlélet, kitartó céltudatosság, kritikus gondolkodásmód
  • improvizációs készség, képesség új folyamatok létrehozására és azok véghezvitelére
  • határozott és hiteles fellépés
  • partner-centrikus magatartás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • további idegen nyelv ismerete (pl. olasz, román, bolgár, szerb-horvát)
  • MS Dynamics AX (Axapta) és/vagy iScala rendszer ismerete
  • az építőipari szakterületen szerzett korábbi ismeret, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttér, multinacionális környezet
  • komplex, kihívást jelentő feladatok
  • fejlődési, tanulási lehetőség

Jelentkezését várjuk a weboldalunkról (Link megjelenítése) letölthető és értelemszerűen kitöltött jelentkezési lap, a végzettséget igazoló dokumentum és egy magyar nyelvű, képpel ellátott önéletrajz csatolásával az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol