www.cvonline.hu

Diszponens - Sopron

  • A hirdetés 246 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Soproni áruházunk lakás osztályára

diszponens

kollégákat keresünk

Feladatok:

  • Az optimális árurendelés biztosítása, készletek optimalizálása
  • A központi rendelések, rendelési ajánlatok, vásárlói rendelések és az álló készletek feldolgozása
  • Adatbevitel
  • Feladatok végrehajtása az aktuális ügyintézői ellenőrzőlista szerint
  • Felelős az áruk megjelölésének gyorsaságáért
  • Koordinálja az áruk visszavételét
  • Megelőzi a raktárhiányok kialakulását

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakmai, szakirányú végzettség
  • Számítógép használata legalább felhasználói szinten
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Vevőcentrikus gondolkodás
  • Átfogó látásmód
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • Magabiztosság és meggyőzőkészség
  • Jó kommunikációs készség, mellyel képes jó, sikeres munka- és vevőkapcsolat kialakítására
  • Elemző és taktikai készség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a Diszponens – Sopron megnevezést.
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő