www.cvonline.hu

Diszponens (Referenciaszám: NB-663)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.03.16.
Hirdetés azonosító: 454691

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi diploma
  • 2-3 éves releváns tapasztalat gyártó cégnél
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • SAP ismeret

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok diszponálása
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A beszállítások nyomon követése, felügyelete
  • Csomagoló anyagok be-, és visszaállítása
  • A logisztikai háttér biztosítása alkatrészváltozások, felfutások, kifutások esetén

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és német valamint angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a lent megadott e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-663-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Mór
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő