www.cvonline.hu

Diszponens / Logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Alapanyag készletek figyelése, beszerzések lehívása - napi, heti szinten;
Alapanyagellátás hatékony biztosítása - emiatt erős kapcsolattartás a termelési, minőségügyi és logisztikai területekkel;
Beszállítói kapcsolattartás, elsősorban angol nyelven;
Riportolás a logisztikai csoportvezető részére.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettség
Autóipari vállalatnál szerzett min. 2 éves tapasztalat (logisztikai)
Tárgyalási angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Cafeteria
Motiváló bérezés
Fejlődési és tanulási lehetőség (tanfolyamok, tréningek)

Ideális pályázó:

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
Nyitott az új dolgok elsajátítására
Proaktív
Határozott döntéshozatal jellemzi

Helyek Oroszlány
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...