Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 DISZPONENS

 (HF 9-6486)

 pozícióba.

Feladat

  • Gyártás optimális anyagellátásának biztosítása,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Termeléstervezés.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség lehetőleg logisztika szakirányon VAGY logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Aktív jó NÉMET nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, nyugodt, előrelépési lehetőség, karrierépítés,
  • Versenyképes fizetés,
  • Biztos háttér, jó, nyugodt és stresszmentes munkakörülmények.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Vas megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6486"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna