www.cvonline.hu

Diszponens/ gyártástervező - német nyelven -

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2017.01.31.
Hirdetés azonosító: 1082560

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális járműipari területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk diszponensi, illetve gyártástervezői feladatkörbe kollégát, aki magabiztosan kommunikál német nyelven.

Feladatok:

- Gyártás ütemezése
- Kiszállítások nyomon követése
- Napi gyártási tervek kiadása
- Termékváltozások nyomon követése és gyártási tervbe átültetése
- Termelési terv elkészítése, aktualizálása
- Gyártási terv teljesülésének folyamatos ellenőrzése, kiértékelése
- Folyamatos gyártásoptimalizálás
- Adatok karbantartása

Elvárások:

- Közép vagy felsőfokú végzettség
- NÉMET nyelven folyékony kommunikáció (angol nyelv ismerete további előny)
- Min. 2 év gyártás területén szerzett diszponensi, tervezői tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
- Erős MS Office felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszú távú lehetőség
- Kiváló munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a