www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 819749
lejárt

Karrier az Audinál

Diszponens - Előszérialogisztika, Motorgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A motorlogisztika az Audi Hungária motorgyárainak külső és belső anyagmozgatási és raktározási rendszerét tervezi és üzemelteti. Az előszéria logisztika a motorlogisztika egyik operatív ága, feladata az új motorprojektekben a vevők ellátása motorokkal az adott megrendelések alapján. Ehhez hozzátartozik a gyártandó motorokhoz szükséges alkatrészek kapacitásának biztosítása s az alkatrészek nyomonkövetése a beszállítóktól a gyárkapuig. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Új motorprojekteknél alkatrészek beszerzése megfelelő időben és mennyiségben előszériás motorépítéshez
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, alkatrészek beérkezésének felügyelete
  • Alkatrészváltozások követése, alkatrész követő megbeszélés előkészítése, moderálása
  • Szériafelfutás biztosításában való részvétel
  • Anyagok selejtezése, kifuttatása, a raktáron lévő alkatrészek készletének minimalizálása

Elvárások

  • Gazdasági, műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat anyegbeszerzés, diszpozíció területén
  • Felsőfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőképesség
  • Nyitottság, rugalmasság
  • Komplex gondolkodás
  • Csapatszellem

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC4700

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Baczoni Gergely
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 9019