www.cvonline.hu
Diszponens - beszerző
Trenkwalder Kft
Régió: Tolna, Tolna
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2015.03.26.
Hirdetés azonosító: 913215
lejárt

Szekszárdi multinacionális, autóipari beszállító partnercégünk részére munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A vevő rendelések kezelése / a szériagyártás szükségleteinek megfelelően az alapanyag-ellátás biztosítása
  • A vevői rendelések pontos teljesítéséhez szükséges feltételek ellenőrzése a termeléssel együttműködve
  • Kiszállítások határidőre történő megtervezése és ügyintézése, szoros együttműködésben a raktárral
  • Rendelések teljesítési pontosságának ellenőrzése, napi információadás a vevő számára a rövid határidejű késedelmekről
  • ERP rendszer napi ellenőrzése, eltérések esetén proaktív információadás
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Spedíciós feladatok szervezése, ügyintézése (ajánlatkérés, ajánlatok összehasonlítása, megbízás kiadása, raktárral történő koordináció)
  • Kiszállításhoz szükséges fuvarokmányok és belső dokumentumok kiállítása
  • Együttműködés a projektfelelőssel új termék szériagyártásba történő bevezetése előtt és alatt
  • Vámkezeléshez szükséges dokumentációk kiállítása, vámügyintézés koordinálása
  • Raktármozgások ellenőrzése, könyvelése, leltárban történő részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kereskedelmi, közgazdasági vagy logisztikai végzettség előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem kifejezett feltétel
  • Kiváló német nyelvtudás ÉS társalgási szintű angol nyelvtudás, esetleg fordítva

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés a tapasztalattal arányosan
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.