www.cvonline.hu

DISZPÉCSERSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (6957)

  • A hirdetés 766 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Diszpécserszolgálati munkatárs

Elvárások:
•minimum középfokú műszaki végzettség (épületgépész, ill. villamos ipari végzettség)
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•kiemelkedő kommunikációs készség
•12 órás folyamatos munkarend vállalása
 Személyiségét illetően:
•határozott, stressz tűrő képesség
•terhelhető, magabiztos

Feladatok:
•kapcsolattartás a megbízó diszpécserszolgálata és a hibaelhárító szolgálat között
•feladatok kiadása a karbantartó szolgálat számára
•adatok rögzítése a hibaelhárító és karbantartó programba
•elvégzett munkák dokumentálása, jelentések készítése
•riportok készítése, információszolgáltatás a vezetőség felé

Amit kínálunk:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: 12 órás folyamatos munkarend

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő