www.cvonline.hu

DISZPÉCSERSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (6626)

  • A hirdetés 954 napja lejárt

Elvárások:
•Középfokú műszaki végzettség (villamos vagy gépész)
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•Kiváló kommunikációs képesség
•Terhelhető, rugalmas, stressz tűrő személyiség
•Nyitottság új technológiák megismerése iránt
•Megbízhatóság, pontos munkavégzés

Előny:
•Német nyelvismeret szóban és írásban
•Automatizálási területen szerzett tapasztalat
•Siemens S7 alapismeretek
•Karbantartási területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
•Gyártástechnológiai felügyelet, monitorozás,
•Hibák keresése, dokumentálása
•Riportok készítésében történő közreműködés

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria

Munkavégzés:
•12 órás műszak, megszakítás nélküli munkarend

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.